توری حصاری

توری حصاری که برای حصار کشی استفاده می شود ، و بهترین مانع برای حصارکشی یا دیوار کشی باغ ها ، ویلا ها ،محافظت از کارگران ساختمانی و مواردی از این قبیل می باشد. دوام توری حصاری از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد چرا که از نوع توری ها عموما در مجاورت هوا و رطوبت قرار دارد و نکته مهم این است که مقاوت ویژه ای از خود نشان دهد.

استفاده از توری حصاری در صنایع مختلف نیز دیده شده است و یکی از محصولات پرکاربرد بسیاری از صنایع می باشد.

مشخصات توری حصاری

شرکت میهن نور با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید توری حصاری و محصولات وابسته در تلاش است با استفاده از تکنولوژی روز دنیا محصولات توری حصاری خود را تولید کند. در ادامه با مشخصات توری حصاری تولید شده در این شرکت آشنا می شوید.

  • با توجه به اینکه توری حصاری با هدف ایجاد امنیت ساخته شده است ، شرکت میهن نور سعی کرده است انواع توری حصاری را به صورت خاردار و بدون خار تولید نماید.
  • نوع خاردار این نوع توری حصاری به این گونه است که بالای توری حصاری به صورت خاردار ساخته شده ست که موجب حفاظت بیشتر می شود
  • استفاده از بسته بندی خاص و زیبا در طی سال های متوالی موجب جلب رضایت مشتریان شده است.
  • خاصیت ضد رنگ یکی از ویژگی های بارز توری حصاری شرکت میهن نور می باشد. وجود روکش فلزی روی تمامی توری حصاری باعث افزایش عمر این نوع توری تا 50 سال شده است.
  • انواع توری حصاری شرکت میهن نور در ابعاد مختلفی تولید می شود تا این امکان را فراهم کند مشتریان برحسب سلیقه توری مناسبی را خریداری کنند.
  • یکی از تکنولوژی های جدید  شرکت میهن نور کاهش وزن هر حلقه از توری حصاری بدون آسیب رسانی به میزان مقاوت و استحکام توری می باشد، این ویژگی موجب شده است هزینه حمل و جابه جایی به طور قابل ملاحظه ای کاهش یابد.

توری حصاری

موارد استفاده توری حصاری

یکی از مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از افراد به دنبال خرید این مدل از توری ها باشند، کاربرد توری حصاری است. از مهمترین و اصلی ترین کاربرد توری حصاری نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 

– حصار کشی برای ملک خصوصی، زمین های ورزشی، دور باغ ها، حفاظت از ساختمان های در حال ساخت و طراحی

 

– مناسب بودن برای ساخت قفس حیوانات

 

– مناسب برای استفاده در مراکز صنعتی، مراکز نظامی، راه آهن

 

– مناسب برای استفاده در گلخانه ها و جداسازی زمین های مختلف

گالری تصویر

انواع توری حصاری

توری حصاری بر حسب اندازه مفتول ، و طول و عرض و ارتفاع دارای انواع مختلفی می باشد. شرکت میهن نور در تلاش است در جهت رفاه حال مشتریان عزیز خود انواع توری حصاری را با ابعاد مختلف تولید کند تا پاسخ گوی صنایع و کسب و کار های مختلف باشد. در ادامه می توانید با انواع توری حصاری شرکت میهن نور آشنا شوید. در جدول زیر می توانید انواع توری حصاری تولید شده توسط میهن نور را مشاهده کنید و با تماس تلفنی سفارش خود را با انواع سیم ثبت کنید.

نوع سیم

چشمه

ضخامت مفتول

گالوانیزه گرم

6*6.50

2.2

گالوانیزه گرم

5*5.50

2.2

گالوانیزه گرم

8

2.2

گالوانیزه گرم

6*6.50

2.4

گالوانیزه گرم

5*5.50

2.4

گالوانیزه گرم

6*6.50

2.8

گالوانیزه گرم

5*5.50

2.8

گالوانیزه گرم

5*5.50

3

گالوانیزه گرم

5*5.50

4