درباره ما

میهن نور یکی از شرکت های پیشتاز ایران در تولید توری های فلزی – سیم خاردار – و … با بیش از ۲۰ سال تجربه است . در طول این سال ها ما خدمات بسیاری را برای رضایت مشتریان ارائه کرده ایم . در سال های اخیر شهرت و اعتبار ما در این صنعت کاملا مشخص بوده است .
کادر فنی شرکت میهن نور صادقانه وقت و استعداد خود را برای بالا بردن کیفیت و تولید محصولات مرغوب صرف کرده اند و تلاش بی شائبه مدیران – کادر فنی و کارگران با به خدمت گرفتن تکنولوژی روز دنیا نه تنها در بالا بردن سطح تولید و کیفیت برتر بلکه در افزایش تقاضای خرید انواع محصولات شرکت موفقیت آمیز بوده است.
تولیدات این شرکت به خاطر قیمت مناسب و کیفیت بالای آن همواره با استقبال و تحسین خریداران مواجه گردیده است.

افتخارات میهن نور

جناب اقای حسینی با سلام در طلیعه سی وششمین فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی عزیزمان و در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی بعنوان سال(اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی)مزین گشته است از اینکه با اهتمام مستمر و تلاش موفق آن مدیریت و کارکنان کارآمد آن واحد و برداشتن گام های بلند و موثر در راه اعتلای کشور عزیزمان ایران همیشه سربلند به عنوان واحد نمونه انتخاب گشتید،تقدیر و تشکر به عمل می آید.

امید است با توکل بر خداوند متعال و استعانت از معصومین علیهم السلام ،همواره در تمامی مراحل زندگی کامیاب و در سایه ولایت ،قرین موفقیت باشید.

چشم انداز آینده

شرکت میهن نور در نظر دارد تا پایان سال ۱۳۹۸ خط میلگرد۶/۵کلاف ساده و همچنین میلگردهای آلیاژی خود را افتتاح کند این خط تولید طراحی گردیده و هم اکنون در مرحله نصب قطعات و ماشین آلات می باشد.

اهداف میهن نور

از مهمترین اهداف این واحد صنعتی تکمیل چرخه تولید مفتول از سنگ آهن می باشد به این منظور واحدهای تحقیقاتی این شرکت هم اکنون سرگرم پروژه مطالعاتی تولید آهن اسفنجی از کنسانتره سنگ آهن می باشند ،همزمان پروژه تحقیقاتی دیگری جهت ذوب و تولید بیلت در دست است که این طرح در مراحل پایانی تحقیقات قرارداشته و به زودی عملیات اجرایی جهت نصب کورهای ذوب EAFوLF وهمچنین ماشین آلات CCM آغاز می گردد.